DRUKARKI FISKALNE ONLINE

ELZAB Mera ONLINE

Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE.
Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie.

Wersja LAN – 3 260,00 zł brutto

Wersja LAN/WIFI/BT – 3 377,00 zł brutto

ELZAB Cube ONLINE

Drukarka ELZAB Cube ONLINE jest dedykowana do pracy tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz w miejsca, gdzie częstotliwość wydruków jest bardzo wysoka. Łączność z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pomocą komunikacji bezprzewodowej (wbudowany moduł WiFi/Bluetooth) lub przewodowej (złącze LAN)

Wersja R 3 494,00 zł brutto

(z ręcznym mechanizmem otwierania pokrywy drukarki)

Wersja E 3 610,00 zł brutto

(z elektrycznym mechanizmem otwierania pokrywy drukarki)

NOVITUS Bono ONLINE

Drukarka fiskalna BONO Online posiada nowe funkcjonalności, dzięki którym trafiła do segmentu najbardziej zaawansowanych urządzeń fiskalnych. Zdalne zarządzanie, wbudowany serwer WWW, multi-komunikacja i najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz wydajny i trwały mechanizm drukujący!

Cena 2 793,00 zł brutto

POSNET Temo ONLINE

To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie, poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu.

Wersja WIFI – 2 920,00 zł brutto

POSNET Thermal XL2 ONLINE

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności.

  • THERMAL XL2 ONLINE 2” – 3270 zł brutto
  • THERMAL XL2 ONLINE 2” (MODUŁ, OLED) – 3387 zł brutto
  • THERMAL XL2 ONLINE 2” (z WiFi) – 3445 zł brutto
  • THERMAL XL2 ONLINE 3”- 3387 zł brutto
  • THERMAL XL2 ONLINE 3” (MODUŁ, OLED) – 3505 zł brutto
  • THERMAL XL2 ONLINE 3” (z WiFi) – 3562 zł brutto

POSNET Thermal HD ONLINE

Drukarka do zadań specjalnych – Posnet Thermal HD – teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz niezawodność i gwarancję najwyższej jakości.

Z wyświetlaczem standardowym – 3504 zł brutto

Z wyświetlaczem wolnostojącym lub podwieszanym – 3621 zł brutto

POSNET Trio ONLINE

Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing’u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio ONLINE wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem.

Wersja z modułem WiFi/Bluetooth – 3037 zł brutto