Promocja

9240 Ricoh-SP C250-252 Cashback 300x250 PL     

W okresie 1.05-31.07.2017 Ricoh Europe organizuje promocję cash back za zakup sprzętu.

Odzyskaj nawet 340 zł!

  • 1. Kup wybrany produkt w okresie promocyjnym.

  • 2. Odczekaj 30 dni, a nastepnie w okresleod 30 do 60 dni od daty zakupu wypłenij formularz zamieszczony na stronie internetowej.

  • 3. Sprawdzamy dane i dokonujemy weryfikacji wniosku.

  • 4. Po weryfikacji wniosku w ciągu 30 dni wypłacamy Ci kwotę zwrotu przelewem bankowym.

  • Masz pytania - zadzwoń!  792-787-676

Kasy fiskalne

Oferujemy najwyższej jakości kasy fiskalne firm: 
elzab posnet

 

Jaka kasa Cię interesuje? w naszej ofercie znajdziecie m.in.:

Kasy mobilne  Kasy małe Kasy segmentu średniego Kasy systemowe

 


 

Kasy mobilne:

elzab k10 jasna posnet mobile eu posnet mobile hs ej 2

Kasa fiskalna ELZAB K10

W trzech różnych kolorach.
Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.

Kasa fiskalna POSNET Mobile EU

Przenośna i wytrzymała Kasa fiskalna jest doskonale przystosowana do pracy przenośnej, nawet w bardzo trudnych warunkach eksploatacji.

Kasa fiskalna POSNET Mobile HS EJ

To najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.

więcej informacji >>   więcej informacji >>  więcej informacji >>
     
 ergo posnet    

Kasa fiskalna POSNET ERGO

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu.

   
więcej informacji >>    

 

 


 

Kasy małe:

jota mn kasa-mini-e mini e ciemna

Kasa fiskalna ELZAB Jota


ELZAB Jota to praktyczna kasa o niewielkich rozmiarach stanowiąca optymalne rozwiązanie dla placówek handlowych, a także usługowych o małym i średnim natężeniu ruchu oraz małej i średniej liczbie towarów.

Kasa fiskalna ELZAB Mini E


ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych

Kasa fiskalna ELZAB Mini


ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w terenie, idealna dla usługodawców i placówek handlowych o małym natężeniu ruchu i małej liczbie towarów.

 

więcej informacji >> więcej informacji >> więcej informacji >>
     
elzab mini n bingo hs ej  bingo hs eu

Kasa fiskalna ELZAB Mini


ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa fiskalna przystosowana do pracy w terenie, idealna dla usługodawców i placówek handlowych o małym natężeniu ruchu i małej liczbie towarów.

Kasa fiskalna POSNET Bingo HS EJ


Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży.

 Kasa fiskalna POSNET Bingo HS EU


Posnet Bingo HS to kasa dwustacyjna, zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i punktach usługowych. Intuicyjny interfejs oraz czytelne wyświetlacze poprawiają komfort użytkowania.

więcej informacji >> więcej informacji >>  więcej informacji >>

 

 


 

Kasy segmentu średniego:

 

kasa-alfa-max-e kasa-alfa-max kasa-jota-e

Kasa fiskalna ELZAB Alfa Max E

Duży i wyraźny wyświetlacz, przemyślany układ klawiatury, mechanizm easy load, znakomita współpraca z wagami znacznie przyśpieszają obsługę klientów.

Kasa fiskalna ELZAB Alfa Max

Kasa ELZAB Alfa Max otwiera nową linię wzorniczą kas fiskalnych ELZAB oferując najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych.

Kasa fiskalna ELZAB Jota E

To kolejny model z kopią elektroniczną paragonów w ofercie ELZAB.  Jest to kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, cukierni, piekarni, małej gastronomii.

więcej informacji >> więcej informacji >> więcej informacji >>
     
 bingo xl n  posnet revo  posnet neo plus
 

Kasa fiskalna POSNET Bingo XL

Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia m.in. wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu.

Kasa fiskalna POSNET REVO

Rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

Kasa fiskalna POSNET NEO EJ Plus

Wysokiej jakości i prosta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu. Przeznaczona jest do pracy w średniej wielkości placówkach handlowych. Idealnie sprawdza się w warunkach intensywnej eksploatacji, jako urządzenie jednostanowiskowe, jak i pracujące w systemie.

 więcej informacji >> więcej informacji >>  więcej informacji >>
     
posnet neo plus    

Kasa fiskalna POSNET NEO EJ Standard

Wysokiej jakości i prosta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu. Przeznaczona jest do pracy w średniej wielkości placówkach handlowych. Idealnie sprawdza się w warunkach intensywnej eksploatacji, jako urządzenie jednostanowiskowe, jak i pracujące w systemie.

   
więcej informacji >>    

 


 

Kasy systemowe:

 

delta max delta max delta max

Kasa ELZAB Delta Max  (20 479 PLU)

Z interfejsem sieci LAN, grafitowa z termicznym mechanizmem drukującym, pojemnością: 20 479 PLU + 11 700 dodatkowych kodów kreskowych, z interfejsem terminala płatniczego i LAN

Kasa ELZAB Delta Max E (20 479 PLU)

Z interfejsem sieci LAN, grafitowa z elektroniczną kopią paragonów, termicznym mechanizmem drukującym, pojemnością: 20 479 PLU + 11 700 dodatkowych kodów kreskowych, z interfejsem terminala płatniczego i LAN

Kasa ELZAB Delta Max E (40 959 PLU)

Z interfejsem sieci LAN, grafitowa z elektroniczną kopią paragonów, termicznym mechanizmem drukującym, pojemnością: 40 959 PLU + 11 700 dodatkowych kodów kreskowych, z interfejsem terminala płatniczego i LAN

więcej informacji >> więcej informacji >> więcej informacji >>
     
 kasa-delta-max-g  posnet neo plus  

Kasa ELZAB Delta Max G E  (61 439 PLU)

Z interfejsem sieci LAN, grafitowa z elektroniczną kopią paragonów, termicznym mechanizmem drukującym, pojemnością: 61 439 PLU + 11 700 dodatkowych kodów kreskowych, z interfejsem terminala płatniczego i LAN oraz wyświetlaczem graficznym

Kasa POSNET Posnet NEO XL

To nowa kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów i dużą bazą towarową do 60 000 PLU w wersji Plus,  oraz 30 000 PLU w wersji standard. Dedykowana jest do placówek handlowych o średnim i dużym natężeniu ruchu.

 
 więcej informacji >>  więcej informacji >>  

Dostęp do internetu oferujemy w następujących miejscowościach:

Bolęcin, Regulice, Nieporaz, Grojec, Zalas, Rudno, Okleśna, Źródła, Alwernia, Poręba Żegoty, Brodła, Ogródki Działkowe w Brodłach, Mirów, Rozkochów, Kwaczała.

Chcesz sprawdzić czy u Ciebie także jest nasz zasięg - Zadzwoń - przyjedziemy i sprawdzimy to BEZPŁATNIE !

Partnerzy:

kasy fiskalne elzab posnet  oprogramowanie comarch oprogramowanie insoft  oprogramowanie asseco  mikrotik  ubn